روش های پرداخت

روشهای پرداخت

شما میتوانید به یکی از روشهای ذیل وجه سفارش خود را پرداخت نمایید.

1-پرداخت آنلاین(پرداخت از طریق درگاه بانکی):

بهترین ، سریعترین و امن ترین شیوه پرداخت ، پرداخت از طریق درگاه بانکی ست. همگی کاربران محترم فروشگاه اینترنتی خوب تر می توانند از طریق درگاه  بانک ملت و با استفاده ازتمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب ، نسبت به پرداخت وجه سفارش اقدام نمایند. بدین منظور ضروری ست اطلاعات ذیل در دسترس باشد.

الف.شماره 16رقمی کارت بانکی: شماره ای ست اختصاصی و 16رقمی که روی تمامی کارتهای بانکی درج شده است.

ب.رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی: رمزی ست که تنهابرای خرید های اینترنتی استفاده میشود. این رمز با رمزکارت که درهنگام استفاده از خودپردازها و پوزها وارد می شود، متفاوت است. برای فعال کردن این رمز می توانید به دستگاه خود پرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه کنید.البته بعضی از بانکها رمز خرید اینترنتی (رمز دوم)را هنگام صدور کارت بانکی ارائه میدهند.

ج.کدCVV2: یک کد 3یا4رقمی ست که در پشت یا روی کارت درج شده است.CVV2در واقع یک کد امنیتی ست که در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد.

د.تاریخ انقضاء: تاریخ انقضاء به صورت ماه و سال روی کارتهای بانکی ثبت شده است.

 

2-پرداخت کارت به کارت:

این شیوه برای کاربرانی مناسب است که امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی  را ندارند.بدین منظور شما می توانید وجه سفارش را به شماره کارت ذیل کارت به کارت نمایید یا به حساب ذیل واریز نمایید. پس از آن شماره پیگیری پرداختتان را در سایت در محل مشخص شده وارد نماییدو منتظر بمانید تا همکاران واحد پردازش فروشگاه اینترنتی خوبتر با شما تماس گرفته و زمان تحویل کالا را اعلام نمایند.

شماره حساب :  8414733683  شرکت لیان همراه پارس

شماره کارت : 6104337591717093  شرکت لیان همراه پارس 

بدیهی ست این روش از روشهای دیگر کندتر ووقت گیر تر بوده و موجب میشود کالا دیر تر به دست کاربر برسد.بنابراین به تمامی کاربران گرامی توصیه میشود بمنظور تسریع در پردازش و دریافت سفارش خوداز پرداخت اینترنتی(درگاه بانکی)استفاده نمایند.

همچنین ضروری ست تحویل گیرنده هنگام دریافت کالاکارت شناسایی معتبر همراه داشته باشد.макияж пошаговая инструкциялобановский обысккак накрутить лайки в аскеyfrhenrfзаказать контейнер для переезда по ж дперевозки грузов в украину

X